19 Niedziela Zwykła 07. 08. 2022 r.

6 sierpnia 2022, godz.2243
  1. Przeżywamy dziś 19 Niedzielę Zwykłą. Módlmy się wspólnie, aby Bóg umocnił w naszych sercach ducha przybranych dzieci, abyśmy mogli osiągnąć obiecane dziedzictwo. Niech nasze dobre pragnienia wspomaga także orędownictwo Maryi, która w różnych sanktuariach gromadzi rzesze pielgrzymów.
  2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy: Poniedziałek: Św. Dominika, Wtorek: Św. Teresy Benedykty od Krzyża, Środa: Św. Wawrzyńca, Czwartek: Św. Klary.
  3. W najbliższą sobotę wypada 13 sierpnia, a więc nasze Nabożeństwo Fatimskie. Serdecznie zapraszam na wspólną modlitwę, aby przez ręce Niepokalanej przedstawiać Bogu nasze pokorne prośby. Msza Św. o godz. 18.00 połączona z modlitwą różańcową i procesją Fatimską. Bardzo proszę o przygotowanie figurki Matki Bożej Fatimskiej oraz oprawę liturgiczną przez Różę Różańcową p. Haliny Grzegorek.
  4. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się: Maciej Kruźlak zam. Wichrów i Sabina Kargul zam. Chojnów – zapowiedź pierwsza.
  5. Przy wyjściu z kościoła u ministrantów jest do nabycia najnowszy nr Gościa Niedzielnego przeznaczony na dzisiejszą Niedzielę.
  6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę doświadczenia bliskości Boga i opieki Matki Najświętszej, a korzystającym z wakacyjnego odpoczynku życzę, bezpiecznych urlopów i umocnienia sił fizycznych oraz duchowych.