29 Niedziela Zwykła 17.10.2021 r.

16 października 2021, godz.1620
  1. Przeżywamy dziś 29 Niedzielę Zwykłą.
  2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy: Poniedziałek: Święto Św. Łukasza Ewangelisty, Środa: Św. Jana Kantego, Piątek: Św. Jana Pawła II.
  3. Trwamy w miesiącu październiku. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe w tygodniu o 17.30, natomiast w Niedzielę o godz. 16.30.
  4. Zbliża się czas naszej pamięci o drogich naszym sercom zmarłych. Na stoliku przy wyjściu z kościoła wyłożone są kartki wypominkowe, które możemy zabrać do domu, aby wypisać imiona naszych zmarłych, o których chcemy pamiętać podczas listopadowej modlitwy. Zapisane kartki wypominkowe proszę składać do skarbony umieszczonej przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii.
  5. Na dzień 1 Listopada będzie też możliwość zamówienia intencji za zmarłych z naszych rodzin w ramach Mszy Świętych zbiorowych. Msze Święte zbiorowe zostaną odprawione o 10.00 w Wichrowie i o godz. 13.00 w Kostomłotach. Imiona i nazwiska naszych bliskich zmarłych można zapisywać w zakrystii po Mszach Świętych niedzielnych lub w tygodniu.
  6. Przy wyjściu z kościoła u ministrantów jest do nabycia najnowszy nr Gościa Niedzielnego.
  7. Wszystkim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzę Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na nowy tydzień. Tradycyjnie najlepsze życzenia dla wszystkich, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny oraz jubileusze.