III Niedziela Wielkanocna 15.04.2018 r.

14 kwietnia 2018, godz.2213
  1. Przeżywamy dziś III Niedzielę Wielkanocną jest to zarazem Niedziela Biblijna. Chcemy zatem przez cały ten tydzień pochylić się nad Pismem Świętym. W Tygodniu Biblijnym zachęcam przede wszystkim do osobistej lektury słowa Bożego.
  2. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu będzie czynna w poniedziałek od godz. 16.00 do godz. 17.00 oraz w sobotę od godz. 9.00 do godz. 10.00.
  3. W poniedziałek i w środę o godz. 18.30 zapraszam dzieci pierwszokomunijne na próbę liturgiczną do naszego kościoła.
  4. Za tydzień w Niedzielę Dobrego Pasterza będziemy modlić się o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne do służby w Kościele, szczególnie z naszej wspólnoty parafialnej.
  5. Przy wyjściu z kościoła u ministrantów jest do nabycia najnowszy nr Gościa Niedzielnego.
  6. Dziękuję za posprzątanie i przygotowanie kościoła na dzisiejszą Niedzielę oraz za złożone przy tej okazji ofiary na kwiaty do naszej świątyni.
  7. Wszystkim miłym Gościom, Parafianom i Dobrodziejom naszego kościoła życzę Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej. Tradycyjnie najlepsze życzenia dla wszystkich, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny oraz jubileusze.