IV Niedziela Adwentu 24.12.2017 r.

23 grudnia 2017, godz.2151
  1. Dziś przeżywamy IV Niedzielę tegorocznego Adwentu, jest to zarazem ostatni dzień tego szczególnego czasu. Msze Święte w dniu dzisiejszym sprawowane są w następującym porządku: godz. 8.00, godz. 10.00 Wichrów, godz. 12.00. Msze Święte Pasterskie: w Wichrowie o godz. 22.00 w Kostomłotach o godz. 24.00.
  2. W tym tygodniu rozpoczynamy odwiedziny duszpasterskie, czyli tradycyjną Kolędę. Kolęda w tygodniu będzie rozpoczynać się od godz. 16.00, a w soboty od godz. 10.00. Od dnia 27 grudnia kolęda rozpocznie się u mieszkańców Wichrowa.
  3. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu czynna tylko w sobotę od godz. 9.00 do godz. 10.00.
  4. U ministrantów przed wejściem do Kościoła jest do nabycia najnowszy świąteczny nr Gościa Niedzielnego, a na stoliku wyłożony jest grudniowy nr Nowego Życia. Zachęcam do lektury tych czasopism.
  5. Dziękuję za posprzątanie i przygotowanie kościoła na dzisiejszą Niedzielę.
  6. Wszystkim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzę Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na cały nowy rozpoczynający się tydzień. Tradycyjnie najlepsze życzenia dla wszystkich, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny i urodziny.

roboszcz