IV Niedziela Zwykła 03.02.2019 r.

2 lutego 2019, godz.2016
  1. Pierwsza niedziela miesiąca gromadzi nas wokół Chrystusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Chwile adoracji są nie tylko wyrazem naszej miłości wobec Pana, ale jednocześnie próbą odkrywania Bożej obecności pośród codziennych spraw i ludzkich losów.
  2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy: Wtorek: św. Agaty, Środa: Św. Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.
  3. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu będzie nieczynna.
  4. Ksiądz Arcybiskup Józef Kupny, Metropolita Wrocławski, mając na uwadze trudną sytuację finansową klasztorów Sióstr klauzurowych w naszej Archidiecezji, poleca nam zorganizować dziś, tj. 3 lutego 2019 r., okolicznościową zbiórkę do puszek. Zbiórka ta będzie miała miejsce po każdej Mszy Świętej i zostanie w całości przekazana na potrzeby tych Zakonów.
  5. Przy wyjściu z kościoła u ministrantów jest do nabycia najnowszy nr Gościa Niedzielnego, a na stoliku wyłożonych jest najnowszy lutowy nr Nowego Życia.
  6. Wszystkim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzę Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na cały rozpoczynający się nowy tydzień. Tradycyjnie najlepsze życzenia dla wszystkich, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny oraz jubileusze.