Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela 24.06.2018 r.

23 czerwca 2018, godz.2107
  1. Przeżywamy dziś Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela – Głównego patrona Archidiecezji Wrocławskiej.
  2. To już ostanie dni miesiąca czerwca. Zapraszam bardzo serdecznie do uczestnictwa w nabożeństwach ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Litanię do Serca Pana Jezusa odmawiamy do soboty włącznie po Mszy Św. wieczornej o godz. 18.00.
  3. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu będzie czynna tylko w poniedziałek.
  4. W zakrystii naszego kościoła po Mszach Św. są do odebrania płyty DVD wraz ze zdjęciami z tegorocznej Uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Zainteresowanych rodziców proszę o kontakt.
  5. W piątek przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła, naszymi modlitwami będziemy wspierać osobę i dzieła Ojca Świętego. Tradycyjnie w tym dniu ofiara zbierana na tacę przeznaczona jest na działalność Stolicy Apostolskiej. Ze względu na uroczystość liturgiczną w tym dniu nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. Przyszła Niedziela to pierwsza Niedziela miesiąca, a więc spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca na Mszy Świętej o godz. 12.00, a później zmiana tajemnic różańcowych.
  7. Bardzo dziękuję za posprzątanie i przygotowanie kościoła na dzisiejszą Niedzielę.
  8. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się: Wojciech Nykiel, zam. Wrocław i Małgorzata Dudek, zam. Kostomłoty – zapowiedź trzecia.
  9. Ze względu na rozpoczynający się czas wakacji, chciałbym już teraz poinformować, że w miesiącu lipcu i sierpniu nie będą sprawowane popołudniowe Msze Święte niedzielne o godz. 17.00.
  10. Przy wyjściu z kościoła u ministrantów jest do nabycia najnowszy nr Gościa Niedzielnego.
  11. Wszystkim miłym Gościom, Parafianom i Dobrodziejom naszego kościoła życzę Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej. Tradycyjnie najlepsze życzenia dla wszystkich, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny oraz jubileusze.