V Niedziela Wielkanocna 19.05.2019 r.

18 maja 2019, godz.2141
  1. Przykazanie miłości pozostawione przez Chrystusa swoim uczniom po wszystkie wieki będzie ożywiało wspólnotę Kościoła. Współczesnemu światu potrzeba wyraźnego świadectwa i nowej inspiracji, jaką ludzie wiary odnajdują nieustannie w słowach Mistrza.
  2. W naszej parafii jest to również dzień radości z faktu Uroczystości Rocznicy I Komunii Świętej. Dziękujemy dobremu Bogu za dar Eucharystii i za to, że pozwala nam posilać się swoim Ciałem i Krwią na drodze do wieczności.
  3. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy: Piątek: Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych.
  4. Trwamy w miesiącu maju, zapraszam do uczestnictwa w nabożeństwach majowych. Majówki w tygodniu odprawiamy po Mszy Św. wieczornej o godz. 18.00, natomiast w Niedzielę o godz. 16.30.
  5. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu będzie czynna tylko w poniedziałek w stałych godzinach urzędowania.
  6. W czwartek na godz. 19.00 zapraszam kandydatów do Sakramentu Bierzmowania na próbę liturgiczną do naszego kościoła.
  7. W najbliższą Niedzielę zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy w Dniu Matki. Żyjącym mamom chcemy wypraszać obfitość Bożych łask, a zmarłym radość wieczną.
  8. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się: Tomasz Tatarek, zam. Kostomłoty i Ilona Szaminos, zam. Wałbrzych, – zapowiedź trzecia, Marcin Chmiel, zam. Trzebnica i Justyna Chudy, zam. Kostomłoty – zapowiedź druga.
  9. Przy wyjściu z kościoła u ministrantów jest do nabycia Gość Niedzielny.
  10. Wszystkim miłym Gościom, Parafianom i Dobrodziejom naszego kościoła życzę Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej. Tradycyjnie najlepsze życzenia dla wszystkich, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny oraz jubileusze.