VI Niedziela Zwykła – 12. 02. 2017 r.

11 lutego 2017, godz.2210
  1. Dziś przeżywamy VI Niedziele Zwykłą w ciągu Roku Liturgicznego.
  2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy: Wtorek: Św. Cyryla i Metodego – Patronów Europy.
  3. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu czynna w poniedziałek od 15.00 do 16.00 i w sobotę od 9.00 do 10.00.
  4. W piątek zapraszam na Nowennę do Bożego Miłosierdzia oraz wspólną modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia.
  5. Na stoliku przy wyjściu z kościoła jest do nabycia lutowy nr Nowego Życia oraz Gość Niedzielny, w którym przeczytamy m.in.: niezwykły wywiad z szefową łódzkiego hospicjum, o ponad 300 tysiącach rodziców, którzy nie płacą alimentów na swoje dzieci oraz o tym, że Polska jest w czołówce państw, które mają największy sukces w redukcji emisji dwutlenku węgla do atmosfery. A w naszym wrocławskim dodatku m.in.: o małej armii Króla, czyli o skautach, którzy wzrastają w bliskiej relacji z Jezusem, o prywatnym Gimnazjum Salezjańskim we Wrocławiu oraz o Męskich Plutonach Różańcowych, których w sumie jest 40 w całej Polsce, z czego 2 we Wrocławiu.
  6. Bardzo dziękuję za posprzątanie i przygotowanie kościoła na dzisiejszą Niedzielę.
  7. Wszystkim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzę Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na rozpoczynający się nowy tydzień. Tradycyjnie najlepsze życzenia dla wszystkich, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny oraz jubileusze.