VI Niedziela Zwykła 16.02.2020 r.

15 lutego 2020, godz.2200
  1. Każda Niedziela jest wyjątkową okazją do dojrzewania naszej wiary, do pogłębiania i zacieśniania naszej osobistej relacji z Panem Bogiem. Jakże jest ważne, aby w tym procesie brała udział każda nasza rodzina i cała wspólnota parafialna. Pozwólmy Panu Jezusowi przemieniać nasze życie. Powierzajmy Mu trudy minionego tygodnia i nadzieje nadchodzących dni. Niech On działa w naszych sercach, wówczas codzienność wypełni się dobrem.
  2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy: Sobota: Katedry św. Piotra – Święto.
  3. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu będzie nieczynna.
  4. W przyszłą Niedzielę, 23 lutego – ostatnią niedzielę lutego, rozpocznie się 53 Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Szczególną modlitwą ogarniemy wszystkich dotkniętych tym nałogiem oraz ich rodziny.
  5. Przy wyjściu z kościoła u ministrantów jest do nabycia najnowszy nr „Gościa Niedzielnego”.
  6. Wszystkim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzę Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na cały rozpoczynający się nowy tydzień. Tradycyjnie najlepsze życzenia dla wszystkich, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny oraz jubileusze.