VII Niedziela Zwykła 24.02.2019 r.

23 lutego 2019, godz.2000
  1. Chrystusowa Ewangelia nieustannie stawia przed nami nowe wyzwania. Przykazanie miłości nieprzyjaciół dosięga naszych uprzedzeń i doznanych krzywd. Podejmijmy w nowym tygodniu próbę wypełnienia przykazania, do którego nie tylko zaprasza, ale i uzdalnia nas Duch Święty.
  2. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu będzie czynna tylko w poniedziałek od godz. 15.00 do godz. 16.00.
  3. W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek, Sobota oraz Pierwsza Niedziela miesiąca. Okazja do Spowiedzi Świętej będzie w piątek od godz. 16.00 do godz. 17.00. Od godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz Adoracja w ciszy, a później o godz. 17.00 Msza Święta zbiorowa za naszych zmarłych.
  4. Najbliższa sobota to Pierwsza Sobota miesiąca. Msza Św. w Zabłociu o godz. 7.30, a później tradycyjnie odwiedziny chorych.
  5. W przyszłą Niedzielę Msza Święta w int. Wspólnoty Żywego Różańca o godz. 12.00, a po niej zmiana tajemnic różańcowych.
  6. Informacja dla narzeczonych, którzy przygotowują się do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego. Dekanalny Kurs Przedmałżeński rozpoczął się w Parafii pw. Św. Piotra i Pawła w Kątach Wrocławskich w miniony piątek o godz.: 19.15. Zapisy dla osób, które chciałyby wziąć udział w tym kursie na kolejnym spotkaniu. Następny cykl nauk zaplanowany został na jesień 2019 r.
  7. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się: Marcin Rembiok, zam. Piotrowice i Alicja Jakubczak, zam. Kostomłoty – zapowiedź pierwsza.
  8. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: + Helena Stadnik, + Stefania Targosz, + Czesław Janiec. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu: Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie….
  9. Przy wyjściu z kościoła u ministrantów jest do nabycia najnowszy nr Gościa Niedzielnego.
  10. Wszystkim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzę Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na cały rozpoczynający się nowy tydzień. Tradycyjnie najlepsze życzenia dla wszystkich, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny oraz jubileusze.