XI Niedziela Zwykła 17.06.2018 r.

16 czerwca 2018, godz.2110
  1. Przeżywamy dziś 11 Niedzielę Zwykłą.
  2. Trwamy w miesiącu czerwcu poświęconym Sercu Pana Jezusa. Zapraszam bardzo serdecznie do uczestnictwa w nabożeństwach ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Litanię do Serca Pana Jezusa odmawiamy w tygodniu po Mszy Św. wieczornej o godz. 18.00, natomiast w Niedzielę o godz. 16.30.
  3. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu będzie czynna w poniedziałek i w sobotę w stałych godzinach urzędowania.
  4. Od najbliższej środy w zakrystii naszego kościoła po Mszach Św. będą do odebrania płyty DVD wraz ze zdjęciami z tegorocznej Uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Zainteresowanych rodziców proszę o kontakt.
  5. W najbliższy piątek będzie miało miejsce zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszam więc w imieniu Dyrekcji naszych szkół oraz swoim na Mszę Świętą z okazji zakończania roku szkolnego. Msza Święta zostanie odprawiona w piątek o godz. 8.15.
  6. W sobotę przypada Dzień Ojca. Będziemy modlić się podczas każdej Mszy Świętej w intencjach naszych ojców. Dla żyjących będziemy wypraszać obfite Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych wieczny pokój w królestwie Bożym.
  7. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela głównego patrona Archidiecezji Wrocławskiej.
  8. Bardzo dziękuję za posprzątanie i przygotowanie kościoła na dzisiejszą Niedzielę.
  9. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się: Kamil Sroga, zam. Kostomłoty i Kamila Hołdaś, zam. Piskorzów – zapowiedź trzecia, oraz Wojciech Nykiel, zam. Wrocław i Małgorzata Dudek, zam. Kostomłoty – zapowiedz druga.
  10. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: + Piotr Stadnik, + Henryk Tęcza, + Helena Heród. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu: Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie….
  11. Przy wyjściu z kościoła u ministrantów jest do nabycia najnowszy nr Gościa Niedzielnego, a na stoliku wyłożony jest najnowszy czerwcowy nr Nowego Życia. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  12. Wszystkim miłym Gościom, Parafianom i Dobrodziejom naszego kościoła życzę Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej. Tradycyjnie najlepsze życzenia dla wszystkich, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny oraz jubileusze.