XIII Niedziela Zwykła 01.07.2018 r.

30 czerwca 2018, godz.2244
    1. Przeżywamy dziś 13 Niedzielę Zwykłą.
    2. Rozpoczął się czas wakacji. Wszystkich więc uczniów, którzy rozpoczęli ten szczególny czas, polecamy opiece Matki Bożej. Zachęcam do dobrego wykorzystania czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Przypominam, że nigdy nie powinno być wakacji od Pana Boga. Módlmy się zatem o szczęśliwe i bezpieczne dni odpoczynku dla dzieci i młodzieży oraz o dobry czas urlopów.
    3. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu będzie nieczynna.
    4. W zakrystii naszego kościoła po Mszach Św. są do odebrania płyty DVD wraz ze zdjęciami z tegorocznej Uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Zainteresowanych rodziców proszę o kontakt.
    5. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Pierwszy Piątek i Pierwsza Sobota Miesiąca. Okazja do Spowiedzi Świętej będzie w piątek od godz. 17.00. W najbliższą sobotę Msza Św. w Zabłociu o godz. 7.30, a potem tradycyjne odwiedziny chorych.
    6. W piątek serdecznie zapraszam na Mszę Świętą o godz. 18.00 oraz na wspólną modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia połączoną z nowenną do Bożego Miłosierdzia i Litanią do Serca Pana Jezusa.
    7. Ze względu na rozpoczynający się czas wakacji, chciałbym poinformować, że w miesiącu lipcu i sierpniu nie będą sprawowane popołudniowe Msze Święte niedzielne o godz. 17.00.
    8. Bardzo dziękuję za złożone w minionym miesiącu ofiary na rzecz naszego kościoła na fundusz remontowo-budowlany. Dziękuję zarówno za wpłaty drogą elektroniczną na konto parafialne, jak i za wpłaty dokonywane osobiście. Przy tej okazji bardzo serdecznie dziękuję osobom, które zbierają te pieniądze bezpośrednio w naszych domach, dziękuję za poświęcony czas i za zaangażowanie. Bóg Zapłać!
    9. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się: Damian Stadnik, zam. Zabłoto i Małgorzata Kozioł, zam. Kulin – zapowiedź pierwsza.
    10. Dziękuję za posprzątanie i przygotowanie kościoła na dzisiejszą Niedzielę.
    11. Przy wyjściu z kościoła u ministrantów jest do nabycia najnowszy nr Gościa Niedzielnego.
    12. Wszystkim miłym Gościom, Parafianom i Dobrodziejom naszego kościoła życzę Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej. Tradycyjnie najlepsze życzenia dla wszystkich, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny oraz jubileusze.