XIII Niedziela Zwykła 30.06.2019 r.

29 czerwca 2019, godz.2110
    1. Rozpoczął się czas wakacji. Wszystkich uczniów, którzy rozpoczęli ten szczególny czas, polecamy opiece Matki Bożej. Zachęcam do dobrego wykorzystania czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Przypominam, że nigdy nie powinno być wakacji od Pana Boga. Módlmy się zatem o szczęśliwe i bezpieczne dni odpoczynku dla dzieci i młodzieży oraz o dobry czas urlopów dla dorosłych.
    2. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Pierwszy Piątek i Pierwsza Sobota Miesiąca. Okazja do Spowiedzi Świętej będzie w piątek od godz. 17.00 do o godz. 18.00, a potem Msza Święta zbiorowa za naszych zmarłych. W czasie spowiedzi okazja do adoracji Najświętszego Sakramentu.
    3. W najbliższą sobotę Msza Św. w Zabłociu o godz. 7.30, a potem tradycyjne odwiedziny chorych.
    4. Przyszła Niedziela to pierwsza Niedziela miesiąca, a więc spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca na Mszy Świętej godz. 12.00, a później zmiana tajemnic różańcowych.
    5. Ze względu na rozpoczynający się czas wakacji, chciałbym poinformować, że w miesiącu lipcu i sierpniu zmienia się plan niedzielnych Mszy Świętych. Msze Święte będą sprawowane o godz. 8.00, godz. 10.00 (Wichrów), i o godz. 12.00. Nie będzie Mszy Świętej popołudniowej o godz. 17.00.
    6. Na czas wakacji w miesiącu lipcu dekretem Ks. Arcybiskupa Józefa Kupnego zostaje skierowany do pomocy duszpasterskiej Ks. Michał Miśkiewicz. Witamy Ks. Michała w naszej wspólnocie i życzymy mu dobrego i owocnego pobytu wśród nas.
    7. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu będzie nieczynna. Sprawy pilne proszę załatwiać po wieczornych Mszach Świętych.
    8. Przy wyjściu z kościoła u ministrantów jest do nabycia najnowszy nr Gościa Niedzielnego.
    9. Wszystkim miłym Gościom, Parafianom i Dobrodziejom naszego kościoła życzę Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej. Tradycyjnie najlepsze życzenia dla wszystkich, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny oraz jubileusze.