XXV Niedziela Zwykła 23.09.2018 r.

22 września 2018, godz.2205
  1. Przeżywamy dziś 25 Niedzielę Zwykłą.
  2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy: Czwartek: Św. Wincentego à Paulo, Piątek: Św. Wacława, Sobota: Św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.
  3. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu będzie nieczynna. Sprawy pilne proszę załatwiać po wieczornych Mszach Świętych.
  4. Dziękuję za posprzątanie i przygotowanie kościoła na dzisiejszą Niedzielę.
  5. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. U ministrantów jest do nabycia najnowszy nr Gościa Niedzielnego.
  6. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się: Roman Petrynskyi, zam. Dubeczno, i Mirosława Flaka, zam. Wichrów – zapowiedź trzecia.
  7. Bardzo serdecznie chciałbym podziękować kl. Wojciechowi za czas Jego obecności na praktyce akolickiej w naszej parafii. Życzymy Mu zarazem wytrwałości na dalszej drodze do Chrystusowego Kapłaństwa.
  8. Wszystkim Gościom, Parafianom i Dobrodziejom naszego kościoła życzę Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej. Tradycyjnie najlepsze życzenia dla wszystkich, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny oraz jubileusze.