XXXIII Niedziela Zwykła 17.11.2019 r.

16 listopada 2019, godz.2200
  1. Przeżywamy dziś 33 Niedzielę Zwykłą.
  2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy: Poniedziałek: bł. Karoliny Kózkówny, Środa: św. Rafała Kalinowskiego, Czwartek: Ofiarowanie N.M. Panny, Piątek: św. Cecylii.
  3. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu będzie czynna w poniedziałek oraz w sobotę w stałych godzinach urzędowania.
  4. W przyszłą Niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia Niedziela Roku Liturgicznego. Taca zbierana w przyszłą Niedzielę przeznaczona będzie na rozbudowę i budowę nowych świątyń w naszej Archidiecezji. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  5. Informuję, że jest już przygotowana nowa księga intencji. Zachęcam zatem do zamawiania Mszy Świętych na nowy 2020 rok, a także do rezerwowania konkretnych terminów związanych z ważnymi dla nas uroczystościami lub rocznicami. Zachęcam, aby dokonywać tych rezerwacji najlepiej w ramach pracy kancelarii parafialnej.
  6. Przy wyjściu z kościoła u ministrantów jest do nabycia najnowszy nr „Gościa Niedzielnego”. Zachęcam do lektury tego czasopisma. UWAGA – „Gość Niedzielny” zmienił swoją cenę i kosztuje teraz 6 zł.
  7. W minionym czasie z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności: + Julia Jurecka. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu: Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie….
  8. Wszystkim miłym Gościom, Parafianom i Dobrodziejom naszego kościoła życzę Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej. Tradycyjnie najlepsze życzenia dla wszystkich, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny oraz jubileusze.