XXXIII Niedziela Zwykła – 18.11.2018 r

17 listopada 2018, godz.1851
  1. Przeżywamy dziś 33 Niedzielę Zwykłą.
  2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy: Wtorek: św. Rafała Kalinowskiego, Środa: Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny, Czwartek: św. Cecylii, Sobota: Św. Męczenników Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy
  3. W przyszłą Niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia Niedziela Roku Liturgicznego. Taca zbierana w tym dniu przeznaczona będzie na rozbudowę i budowę nowych świątyń w naszej Archidiecezji.
  4. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu będzie czynna tylko w sobotę w stałych godzinach urzędowania. Sprawy pilne można też załatwiać po wieczornych Mszach Św. w tygodniu.
  5. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. U ministrantów jest do nabycia najnowszy nr Gościa Niedzielnego.
  6. Informuję, że jest już przygotowana nowa księga intencji. Zachęcam zatem do zamawiania Mszy Świętych na nowy 2019 rok, a także do rezerwowania konkretnych terminów związanych z ważnymi dla nas uroczystościami lub rocznicami.
  7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności: + Wanda Białous. Polećmy Ją Bożemu Miłosierdziu: Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie….
  8. Wszystkim Gościom, Parafianom i Dobrodziejom naszego kościoła życzę Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej. Tradycyjnie najlepsze życzenia dla wszystkich, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny oraz jubileusze.