Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Dobrej Rady w Sulistrowiczkach

Szczegóły na plakacie.

Ostatnie Aktualności

nz052024

Najnowszy nr Nowego Życia…

26 kwietnia 2024, godz.2045

Kolejny numer pisma „Nowe Życie” poświęcony jest tematowi dobiegającego końca etapu presynodalnego w naszym lokalnym Kościele. Z tej okazji publikujemy wywiad z bp. Maciejem Małygą i Adrianą Kwiatkowską z sekretariatu synodu, w którym uczciwie mówią o celach, sukcesach oraz wyzwaniach jaki niósł ze sobą etap przygotowawczy synodu. Członkowie Wspólnoty DAR opowiadają o swoich doświadczeniach z etapu presynodalnego, o obawach i nadziejach, które im towarzyszą.

NDP24

Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego

20 kwietnia 2024, godz.1537

Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego. W tym roku przeżywamy go pod hasłem: „Uczyńcie wszystko cokolwiek wam powiem mój Syn”. Pamiętajmy o maturzystach i osobach rozeznających swoje powołanie. Dziękuje wszystkim, którzy codziennie modlą się o powołania i za powołanych.